| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Samsung |
| EAN | 8806097068570 |
| Krāsa | Melna |
| Ekrāna tips | Plakans (Flat) |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | G |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 71 cm |
| Enerģijas patēriņš augsta dinamiskā diapazona režīmā (HDR), 1000 h | 118 kWh |
| Platums | 123 cm |
| Dziļums | 8 cm |
| Augstums ar statīvu | 76 cm |
| Svars | 9.9 kg |
| Dziļums ar statīvu | 20 m |
| Svars ar iepakojumu | 14 kg |
| Papildus parametri | |
| DVB-C | Ir |
| Enerģijas patēriņš standarta dinamiskā diapazona režīmā (SDR), 1000 h | 79 kWh |
| Ekrāna izmērs (collas/cm) | 55/139 |
| DVB-S | Ir |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 (Ultra HD) |
| Wi-Fi | Ir |
| USB | 1 |
| DVB-S2 | Ir |
| Operētājsistēma | Tizen |
| Bluetooth | Ir |
| Procesora kodolu skaits | 4 |
| HDMI | 3 |
| CI slots | Ir |
| Ethernet (RJ45) | Ir |
| Optiskā audio izeja | Ir |
| Attālums starp skrūvju vietām stiprināšainai pie sienas (mm) | 200×200 |
| DVB-T | Ir |
| DVB-T2 | Ir |
Samsung UE55U8092FUXXH,55 Crystal UHD WiFi 2025
A
↑
G
↑
G
G
304.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 14.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Samsung |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 (Ultra HD) |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | G |
| Augstums | 71 cm |
| Enerģijas patēriņš augsta dinamiskā diapazona režīmā (HDR), 1000 h | 118 kWh |
| Platums | 123 cm |
| Dziļums | 8 cm |
| Svars | 9.9 kg |
| Svars ar iepakojumu | 14 kg |
| Ekrāna izmērs (collas/cm) | 55/139 |
| Enerģijas patēriņš standarta dinamiskā diapazona režīmā (SDR), 1000 h | 79 kWh |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 14 kg |
| Preču zīme | Samsung |
| Energoefektivitātes klase (SDR) (2021) (TV) | G |
| Energoefektivitātes klase (HDR) (2021) (TV) | G |
| Ekrāna izšķirtspēja (2021) | 3840 x 2160 (Ultra HD) |
| Operētājsistēma | Tizen |
| Procesora kodolu skaits | 4 |
| Krāsa | Melna |
| USB | 1 |
| Ekrāna tips | Plakans (Flat) |
| DVB-T | Ir |
| DVB-T2 | Ir |
| DVB-C | Ir |
| DVB-S | Ir |
| DVB-S2 | Ir |
| CI slots | Ir |
| Wi-Fi | Ir |
| Bluetooth | Ir |
| HDMI | 3 |
| Ethernet (RJ45) | Ir |
| Dziļums (universāls) | 8 cm |
| Optiskā audio izeja | Ir |
| Attālums starp skrūvju vietām stiprināšainai pie sienas (mm) | 200×200 |
| Dziļums ar statīvu | 20 m |
| EAN | 8806097068570 |
| Enerģijas patēriņš standarta dinamiskā diapazona režīmā (SDR), 1000 h (2021) | 79 kWh |
| Enerģijas patēriņš augsta dinamiskā diapazona režīmā (HDR), 1000 h (2021) | 118 kWh |
| Ekrāna izmērs (collas/cm) (2021) | 55/139 |
| Augstums (universāls) | 71 cm |
| Augstums ar statīvu | 76 cm |
| Platums (universāls) | 123 cm |
| Svars (bez iepakojuma) | 9.9 kg |
| Energoefektivitātes klase | G |




























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.