| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 1 kg |
|---|---|
| Augstums (universāls) | 32 cm |
| Platums (universāls) | 28 cm |
| Dziļums (universāls) | 12 cm |
| EAN | 4054278977720 |
| Preču zīme | Karcher |
| Krāsa | Balta |
| Barošanas sistēma | Akumulators |
| Papildu informācija | Sūkšanas uzgaļa darba platums (mm): 280. |
| Netīrā ūdens tilpums | 0.1 l |
| Maksimālais lietošanas laiks (min) | 35 |
| Uzlādes ilgums (h) | 4 |
| Barošanas avota tips | Li-Ion |
| Svars (bez iepakojuma) | 0.6 kg |
Karcher WV 2 Plus 1.633-640.0
64.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Papildu informācija
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.