| Jauda | 90 W |
|---|---|
| Akumulatora jauda, mAh | 3000 |
| Ūdens tvertnes tilpums | 0.23 l |
| Preču zīme | Ecovacs |
| Krāsa | Balta/Pelēka |
| Barošanas sistēma | Akumulators |
| Barošanas avota tips | Li-Ion |
| EAN | 6970135035120 |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 2.8 kg |
| Svars (bez iepakojuma) | 2.1 kg |
| Augstums (universāls) | 5.5 cm |
| Platums (universāls) | 21.5 cm |
| Dziļums (universāls) | 21.5 cm |
| Trokšņa līmenis (2021) | 63 dB |
Papildu informācija
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.