| Preču zīme | Karcher |
|---|---|
| Jauda | 1800 W |
| Ūdens patēriņš (Augstspiediena mazg.) | 420 l/h |
| Maks. ūdens padeves temperatūra | 40 °C |
| Spiediens (bar/MPa) | 20 – max. 130 / 2 – max. 13 |
| Mazgāšanas veiktspēja (m²/h) | 30 |
| Izmēri mm (DxPxA) | 405x306x584 |
| Svars (bez iepakojuma) | 11.9 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 16.6 kg |
| EAN | 4066529127174 |
Karcher K 4 (1.324-312.0)
350.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Papildu informācija

























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.