| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Whirlpool |
| EAN | 8003437048722 |
| Iekārtas tips | Iebūvējams |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase | D |
| Ietilpība | |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 212 l |
| Kopējais tilpums | 280 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 68 l |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 193.5 cm |
| Platums | 54 cm |
| Dziļums | 54.5 cm |
| Svars | 68 kg |
| Svars ar iepakojumu | 72 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Elektroniska |
| Papildus parametri | |
| Ledusskapja veids | Saldētava apakšā |
| Papildu informācija | Push to open durvju atveršana. PUDEĻU PLAUKTS. Droša uzglabāšana. Šis Whirlpool ledusskapis ir aprīkots ar īpašu plauktu ērtai pudeļu uzglabāšanai. |
| Fasādes nostiprināšanas sistēma | Sliding door |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 177 kWh |
| Klimata klase | SN-T |
| Durvju skaits | 2 |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | B |
| Ātrā sasaldēšana | Ir |
| Trokšņa līmenis | 32 dB |
| No frost | Ir |
| Saldētavas klases apzīmējums | **** |
| Aukstuma saglabāšana strāvas zuduma gadījumā (h) | 6 |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
| Atvērto durvju signalizācija | Ir |
| Ātrā atdzesēšana | Ir |
Whirlpool WHC20T573P(WHC20 T573 P) No Frost 194cm Iebūvējams!
A
↑
G
↑
G
D
724.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 72.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Whirlpool |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 177 kWh |
| Energoklase | D |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 212 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 68 l |
| Augstums | 193.5 cm |
| Platums | 54 cm |
| Dziļums | 54.5 cm |
| Svars | 68 kg |
| Svars ar iepakojumu | 72 kg |
| Kopējais tilpums | 280 l |
| Trokšņa līmenis | 32 dB |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | B |
| Sasaldēšanas jauda kg/24h | 7 |
| Saldētavas klases apzīmējums (****) | **** |
| Vadība | Elektroniska |
| Durvju skaits | 2 |
| Klimata klase | SN |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
| Fasādes nostiprināšanas sistēma | Sliding door |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Preču zīme | Whirlpool |
| Iekārtas tips | Iebūvējams |
| Ledusskapja veids | Saldētava apakšā |
| No frost | Ir |
| Ātrā atdzesēšana | Ir |
| Papildu informācija | Push to open durvju atveršana. PUDEĻU PLAUKTS. Droša uzglabāšana. Šis Whirlpool ledusskapis ir aprīkots ar īpašu plauktu ērtai pudeļu uzglabāšanai. |
| Dziļums (universāls) | 54.5 cm |
| Platums (universāls) | 54 cm |
| Aukstuma saglabāšana strāvas zuduma gadījumā (h) | 6 |
| Divpusējā durvju montāžas iespēja | Ir |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | B |
| Trokšņa līmenis (2021) | 32 dB |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 73 kg |
| Energoefektivitātes klase (2021) | D |
| Augstums (universāls) | 193.5 cm |
| Svars (bez iepakojuma) | 68 kg |
| Ātrā sasaldēšana | Ir |
| EAN | 8003437048074 |
| Atvērto durvju signalizācija | Ir |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā (2021) | 177 kWh |
| Kopējais tilpums (2021) | 280 l |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 212 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 68 l |
| Produkta kods | 859991632450 |
| Energoefektivitātes klase | D |

























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.