Preču zīme Samsung
Operētājsistēma Tizen
Procesora kodolu skaits 4
Krāsa Melna
Jaunais energomarķējums no 2021.gada
Energoefektivitātes klase (SDR) E
Enerģijas patēriņš standarta dinamiskā diapazona režīmā (SDR), 1000 h 101 kWh
Energoefektivitātes klase (HDR) G
Enerģijas patēriņš augsta dinamiskā diapazona režīmā (HDR), 1000 h 253 kWh
Ekrāna izmērs (collas/cm) 75/189
Ekrāna izšķirtspēja 3840 x 2160 (Ultra HD)
Ekrāns
Ekrāna tips Plakans (Flat)
Savienojumi
HDMI 4
USB 2
CI slots Ir
Ethernet (RJ45) Ir
Optiskā audio izeja Ir
Bezvadu savienojumi
Wi-Fi Ir
Bluetooth Ir
Uztvērēji
DVB-T Ir
DVB-T2 Ir
DVB-C Ir
DVB-S Ir
DVB-S2 Ir
Izmēri, svars
Augstums 96 cm
Augstums ar statīvu 102 cm
Platums 167 cm
Dziļums 3 cm
Dziļums ar statīvu 30 m
Svars 40 kg
Svars ar iepakojumu 50 kg
Citi parametri
Attālums starp skrūvju vietām stiprināšainai pie sienas (mm) 400×400
Samsung QE75QN90FATXXH Neo QLED WiFi 2025
A
↑
G
↑
G
E
1,764.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 50.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Samsung |
| Energoefektivitātes klase (SDR) (2021) (TV) | E |
| Preču zīme | Samsung |
| Energoefektivitātes klase (HDR) (2021) (TV) | G |
| Ekrāna izšķirtspēja (2021) | 3840 x 2160 (Ultra HD) |
| Ekrāna tips | Plakans (Flat) |
| Operētājsistēma | Tizen |
| Procesora kodolu skaits | 4 |
| Krāsa | Melna |
| DVB-T | Ir |
| DVB-T2 | Ir |
| DVB-C | Ir |
| DVB-S | Ir |
| DVB-S2 | Ir |
| CI slots | Ir |
| HDMI | 4 |
| USB | 2 |
| Ethernet (RJ45) | Ir |
| Optiskā audio izeja | Ir |
| Wi-Fi | Ir |
| Bluetooth | Ir |
| Dziļums (universāls) | 3 cm |
| Enerģijas patēriņš standarta dinamiskā diapazona režīmā (SDR), 1000 h (2021) | 101 kWh |
| Enerģijas patēriņš augsta dinamiskā diapazona režīmā (HDR), 1000 h (2021) | 253 kWh |
| Ekrāna izmērs (collas/cm) (2021) | 75/189 |
| Augstums (universāls) | 96 cm |
| Augstums ar statīvu | 102 cm |
| Platums (universāls) | 167 cm |
| Svars (bez iepakojuma) | 40 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 50 kg |
| Attālums starp skrūvju vietām stiprināšainai pie sienas (mm) | 400×400 |
| Dziļums ar statīvu | 30 m |
| Energoefektivitātes klase | E |



























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.