| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Samsung |
| EAN | 8806097108856 |
| Krāsa | Melna |
| Ekrāna tips | Elastīgs (Flex) |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | G |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 97 cm |
| Enerģijas patēriņš augsta dinamiskā diapazona režīmā (HDR), 1000 h | 250 kWh |
| Platums | 169 cm |
| Dziļums | 3 cm |
| Augstums ar statīvu | 100 cm |
| Svars | 30.9 kg |
| Dziļums ar statīvu | 32 m |
| Svars ar iepakojumu | 40.5 kg |
| Papildus parametri | |
| DVB-C | Ir |
| Enerģijas patēriņš standarta dinamiskā diapazona režīmā (SDR), 1000 h | 141 kWh |
| Ekrāna izmērs (collas/cm) | 75/189 |
| DVB-S | Ir |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 (Ultra HD) |
| Wi-Fi | Ir |
| USB | 2 |
| DVB-S2 | Ir |
| Operētājsistēma | Tizen |
| Bluetooth | Ir |
| Procesora kodolu skaits | 4 |
| HDMI | 5 |
| CI slots | Ir |
| Ethernet (RJ45) | Ir |
| Optiskā audio izeja | Ir |
| Attālums starp skrūvju vietām stiprināšainai pie sienas (mm) | 400×400 |
| DVB-T | Ir |
| DVB-T2 | Ir |
Samsung QE75LS03FWUXXH, 75″The Frame QLED WiFi 2025
A
↑
G
↑
G
G
1,574.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 40.500 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Samsung |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | G |
| Augstums | 97 cm |
| Enerģijas patēriņš augsta dinamiskā diapazona režīmā (HDR), 1000 h | 250 kWh |
| Platums | 169 cm |
| Dziļums | 3 cm |
| Svars | 30.9 kg |
| Svars ar iepakojumu | 40.5 kg |
| Enerģijas patēriņš standarta dinamiskā diapazona režīmā (SDR), 1000 h | 141 kWh |
| Ekrāna izmērs (collas/cm) | 75/189 |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 (Ultra HD) |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | G |
| Optiskā audio izeja | Ir |
| Preču zīme | Samsung |
| Energoefektivitātes klase (SDR) (2021) (TV) | G |
| Enerģijas patēriņš standarta dinamiskā diapazona režīmā (SDR), 1000 h (2021) | 141 kWh |
| Energoefektivitātes klase (HDR) (2021) (TV) | G |
| Enerģijas patēriņš augsta dinamiskā diapazona režīmā (HDR), 1000 h (2021) | 250 kWh |
| Ekrāna izmērs (collas/cm) (2021) | 75/189 |
| Ekrāna izšķirtspēja (2021) | 3840 x 2160 (Ultra HD) |
| Ekrāna tips | Elastīgs (Flex) |
| Operētājsistēma | Tizen |
| Procesora kodolu skaits | 4 |
| Svars (bez iepakojuma) | 30.9 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 40.5 kg |
| Wi-Fi | Ir |
| Bluetooth | Ir |
| Augstums (universāls) | 97 cm |
| Augstums ar statīvu | 100 cm |
| Platums (universāls) | 169 cm |
| Dziļums (universāls) | 3 cm |
| Dziļums ar statīvu | 32 m |
| Attālums starp skrūvju vietām stiprināšainai pie sienas (mm) | 400×400 |
| Krāsa | Melna |
| EAN | 8806097108856 |
| DVB-T | Ir |
| DVB-T2 | Ir |
| DVB-C | Ir |
| DVB-S | Ir |
| DVB-S2 | Ir |
| CI slots | Ir |
| HDMI | 5 |
| USB | 2 |
| Ethernet (RJ45) | Ir |
| Energoefektivitātes klase | G |




































Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.