| EAN | 8806097051589 |
|---|---|
| Ethernet (RJ45) | Ir |
| Optiskā audio izeja | Ir |
| Wi-Fi | Ir |
| Augstums (universāls) | 71 cm |
| Augstums ar statīvu | 76 cm |
| Platums (universāls) | 123 cm |
| Dziļums ar statīvu | 25 m |
| Svars (bez iepakojuma) | 17 kg |
| Bluetooth | Ir |
| DVB-T | Ir |
| DVB-T2 | Ir |
| DVB-C | Ir |
| DVB-S | Ir |
| DVB-S2 | Ir |
| Dziļums (universāls) | 5 cm |
| Energoefektivitātes klase (SDR) (2021) (TV) | F |
| Energoefektivitātes klase (HDR) (2021) (TV) | G |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 23 kg |
| Attālums starp skrūvju vietām stiprināšainai pie sienas (mm) | 200×200 |
| Enerģijas patēriņš standarta dinamiskā diapazona režīmā (SDR), 1000 h (2021) | 75 kWh |
| Enerģijas patēriņš augsta dinamiskā diapazona režīmā (HDR), 1000 h (2021) | 166 kWh |
| Ekrāna izmērs (collas/cm) (2021) | 55/139 |
| Ekrāna izšķirtspēja (2021) | 3840 x 2160 (Ultra HD) |
| Preču zīme | Samsung |
| Operētājsistēma | Tizen |
| Procesora kodolu skaits | 4 |
| Krāsa | Melna |
| Ekrāna tips | Plakans (Flat) |
| HDMI | 4 |
| USB | 2 |
| CI slots | Ir |
| Energoefektivitātes klase | F |
Samsung QE55QN85FAUXXH
A
↑
G
↑
G
F
650.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Papildu informācija

























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.