Preču zīme Samsung
Operētājsistēma Tizen
Procesora kodolu skaits 4
Krāsa Melna
EAN 8806095916934
Jaunais energomarķējums no 2021.gada
Energoefektivitātes klase (SDR) E
Enerģijas patēriņš standarta dinamiskā diapazona režīmā (SDR), 1000 h 63 kWh
Energoefektivitātes klase (HDR) G
Enerģijas patēriņš augsta dinamiskā diapazona režīmā (HDR), 1000 h 181 kWh
Ekrāna izmērs (collas/cm) 55/139
Ekrāna izšķirtspēja 3840 x 2160 (Ultra HD)
Ekrāns
Ekrāna tips Plakans (Flat)
Savienojumi
HDMI 4
USB 2
CI slots Ir
Ethernet (RJ45) Ir
Optiskā audio izeja Ir
Bezvadu savienojumi
Wi-Fi Ir
Bluetooth Ir
Uztvērēji
DVB-T Ir
DVB-T2 Ir
DVB-C Ir
DVB-S Ir
DVB-S2 Ir
Izmēri, svars
Augstums 71 cm
Augstums ar statīvu 77 cm
Platums 123 cm
Dziļums 3 cm
Dziļums ar statīvu 25 m
Svars 15 kg
Svars ar iepakojumu 19.7 kg
Citi parametri
Attālums starp skrūvju vietām stiprināšainai pie sienas (mm) 200×200
Samsung QE55QN70FAUXXH, 55″ NeoQLED WiFi 2025
A
↑
G
↑
G
E
484.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 19.700 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Samsung |
| Preču zīme | Samsung |
| Energoefektivitātes klase (SDR) (2021) (TV) | E |
| Energoefektivitātes klase (HDR) (2021) (TV) | G |
| Ekrāna izšķirtspēja (2021) | 3840 x 2160 (Ultra HD) |
| Ekrāna tips | Plakans (Flat) |
| Operētājsistēma | Tizen |
| Procesora kodolu skaits | 4 |
| Krāsa | Melna |
| DVB-T | Ir |
| Enerģijas patēriņš standarta dinamiskā diapazona režīmā (SDR), 1000 h (2021) | 63 kWh |
| Enerģijas patēriņš augsta dinamiskā diapazona režīmā (HDR), 1000 h (2021) | 181 kWh |
| DVB-T2 | Ir |
| DVB-C | Ir |
| HDMI | 4 |
| USB | 2 |
| Ethernet (RJ45) | Ir |
| Optiskā audio izeja | Ir |
| Wi-Fi | Ir |
| Bluetooth | Ir |
| Augstums (universāls) | 71 cm |
| Augstums ar statīvu | 77 cm |
| Platums (universāls) | 123 cm |
| Dziļums (universāls) | 3 cm |
| Dziļums ar statīvu | 25 m |
| Svars (bez iepakojuma) | 15 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 19.7 kg |
| Attālums starp skrūvju vietām stiprināšainai pie sienas (mm) | 200×200 |
| DVB-S | Ir |
| DVB-S2 | Ir |
| CI slots | Ir |
| Ekrāna izmērs (collas/cm) (2021) | 55/139 |
| EAN | 8806095972657 |
| Energoefektivitātes klase | E |



























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.