| Bērnu drošības aizsardzība | True |
|---|---|
| Centrifūgas energoefektivitātes klase (2021) | A |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m.) | 48 l |
| Mazgāšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m.) | 3:19 |
| Veļas ietilpība mazgājot (2021) (veļ.m.m.) | 9 kg |
| Energoefektivitātes klase (2021) | A |
| Preču zīme | Miele |
| Veļas mazgājamās mašīnas veids | Ar frontālo ielādi |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Krāsa | Balta |
| Programmu skaits | 41 |
| Atliktās mazgāšanas taimeris | Ir |
| Apstrāde ar tvaiku | Ir |
| Nodrošinājums pret applūdi | Waterproof-System |
| Vadība | Elektroniska |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 104 kg |
| Svars (bez iepakojuma) | 98 kg |
| Dziļums ar lūku | 64 cm |
| Platums (universāls) | 60 cm |
| Augstums (universāls) | 85 cm |
| Centrifūgas apgriezieni minūtē | 1600 |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | A |
| Trokšņa līmenis centrifūgas režīmā (2021) | 67 dB |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas ciklos (2021) (veļ.m.m.) | 49 kWh |
| EAN | 4002516647720 |
| Produkta kods | 12193500 |
| Papildu funkcijas | TwinDos |
| Energoefektivitātes klase | A |
Miele WWV 980 WPS (12193500) 9kg
A
↑
G
↑
G
A
1,990.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Papildu informācija
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.