| Защита детской безопасности | True |
|---|---|
| Centrifūgas energoefektivitātes klase (2021) | A |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m.) | 48 л |
| Mazgāšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m.) | 3:19 |
| Veļas ietilpība mazgājot (2021) (veļ.m.m.) | 9 кг |
| Energoefektivitātes klase (2021) | A |
| Торговая марка | Miele |
| Veļas mazgājamās mašīnas veids | С фронтальной загрузкой |
| Тип устройства | Отдельностоящий |
| Цвет | Белый |
| Количество программ | 41 |
| Таймер отложенной стирки | Есть |
| Обработка паром | Есть |
| Защита от затопления | Система защиты от протечек |
| Управление | Электронная |
| Электронный дисплей | Есть |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 104 кг |
| Svars (bez iepakojuma) | 98 кг |
| Глубина с люком | 64 см |
| Platums (universāls) | 60 см |
| Augstums (universāls) | 85 см |
| Centrifūgas apgriezieni minūtē | 1600 |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | A |
| Trokšņa līmenis centrifūgas režīmā (2021) | 67 дБ |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas ciklos (2021) (veļ.m.m.) | 49 kWh |
| EAN | 4002516647720 |
| Код продукта | 12193500 |
| Дополнительные функции | TwinDos |
| Класс энергоэффективности | A |
Miele WWV 980 WPS (12193500) 9kg
A
↑
G
↑
G
A
1,990.00 €
В наличии
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Характеристики
























Отзывы
Отзывов пока нет.