| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Liebherr |
| EAN | 4016803043492 |
| Iekārtas tips | Iebūvējams |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase | E |
| Ietilpība | |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 183 l |
| Kopējais tilpums | 264 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 81 l |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 177.2 cm |
| Platums | 57 cm |
| Dziļums | 55 cm |
| Svars | 59 kg |
| Svars ar iepakojumu | 63 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Elektroniska |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Papildus parametri | |
| Ledusskapja veids | Saldētava apakšā |
| Sasaldēšanas jauda kg/24h | 6 |
| Fasādes nostiprināšanas sistēma | Sliding door |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 228 kWh |
| Klimata klase | SN-T |
| Durvju skaits | 2 |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | B |
| Ātrā sasaldēšana | Ir |
| Trokšņa līmenis | 35 dB |
| Saldētavas klases apzīmējums | **** |
| Aukstuma saglabāšana strāvas zuduma gadījumā (h) | 11 |
| Divpusējā durvju montāžas iespēja | Ir |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
| Atvērto durvju signalizācija | Ir |
| Ātrā atdzesēšana | Ir |
Liebherr ICSE5103 iebūvējams 177cm
A
↑
G
↑
G
E
1,094.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 63.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Liebherr |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 228 kWh |
| Energoklase | E |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 183 l |
| Kopējais tilpums | 264 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 81 l |
| Augstums | 177.2 cm |
| Dziļums | 55 cm |
| Svars | 59 kg |
| Svars ar iepakojumu | 63 kg |
| Platums | 57 cm |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | B |
| Trokšņa līmenis | 35 dB |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 81 l |
| Durvju skaits | 2 |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
| Sasaldēšanas jauda kg/24h | 6 |
| Aukstuma saglabāšana strāvas zuduma gadījumā (h) | 11 |
| Saldētavas klases apzīmējums (****) | **** |
| Ātrā sasaldēšana | Ir |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā (2021) | 228 kWh |
| Kopējais tilpums (2021) | 264 l |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 183 l |
| Energoefektivitātes klase (2021) | E |
| Ledusskapja veids | Saldētava apakšā |
| Iekārtas tips | Iebūvējams |
| Preču zīme | Liebherr |
| Fasādes nostiprināšanas sistēma | Sliding door |
| Dziļums (universāls) | 55 cm |
| Platums (universāls) | 57 cm |
| Augstums (universāls) | 177.2 cm |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | B |
| Trokšņa līmenis (2021) | 35 dB |
| EAN | 4016803043492 |
| Klimata klase | SN-T |
| Ātrā atdzesēšana | Ir |
| Atvērto durvju signalizācija | Ir |
| Vadība | Elektroniska |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 63 kg |
| Svars (bez iepakojuma) | 59 kg |
| Divpusējā durvju montāžas iespēja | Ir |
| Energoefektivitātes klase | E |
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.