Preču zīme LG
Iekārtas tips Brīvstāvošs
Ledusskapja veids Saldētava apakšā
No frost Ir
Krāsa Balta
EAN 8806096630525
Jaunais energomarķējums no 2021.gada
Energoefektivitātes klase C
Elektroenerģijas patēriņš gadā 169 kWh
Ietilpība
Kopējais tilpums 333 l
Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums 220 l
Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums 113 l
Trokšņa līmenis
Trokšņa līmenis 34 dB
Akustiskā trokšņa emisijas klase B
Izmēri, svars
Augstums 186 cm
Platums 59.7 cm
Dziļums 67.4 cm
Svars 70 kg
Svars ar iepakojumu 77 kg
Vadība
Elektroniskais displejs LED
Vadība Elektroniska
Funkcijas
Atvērto durvju signalizācija Ir
Ātrā atdzesēšana Ir
Ātrā sasaldēšana Ir
Brīvdienu režīms Ir
ECO režīms Ir
Citi parametri
Durvju skaits 2
Divpusējā durvju montāžas iespēja Ir
Durvju rokturis Integrēts
Plauktu veids Rūdīta stikla
Sasaldēšanas jauda kg/24h 10
Saldētavas klases apzīmējums ****
Aukstuma saglabāšana strāvas zuduma gadījumā (h) 9
Klimata klase T
Papildu informācija LG ThinQ™ (Wi-Fi)
LG GBBS514CSW 186cm No Frost
A
↑
G
↑
G
C
615.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.tsc.lv/lv/
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 77.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | LG |
| Ātrā atdzesēšana | Ir |
| Ātrā sasaldēšana | Ir |
| Brīvdienu režīms | Ir |
| ECO režīms | Ir |
| Durvju skaits | 2 |
| Divpusējā durvju montāžas iespēja | Ir |
| Durvju rokturis | Integrēts |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
| Sasaldēšanas jauda kg/24h | 10 |
| Saldētavas klases apzīmējums (****) | **** |
| Papildu informācija | LG ThinQ™ (Wi-Fi) |
| Svars (bez iepakojuma) | 70 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 77 kg |
| Elektroniskais displejs | LED |
| Vadība | Elektroniska |
| Atvērto durvju signalizācija | Ir |
| Aukstuma saglabāšana strāvas zuduma gadījumā (h) | 9 |
| Klimata klase | T |
| Preču zīme | LG |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Ledusskapja veids | Saldētava apakšā |
| Krāsa | Balta |
| EAN | 8806096630525 |
| No frost | Ir |
| Energoefektivitātes klase (2021) | C |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā (2021) | 169 kWh |
| Kopējais tilpums (2021) | 333 l |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 220 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 113 l |
| Trokšņa līmenis (2021) | 34 dB |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | B |
| Augstums (universāls) | 186 cm |
| Platums (universāls) | 59.7 cm |
| Dziļums (universāls) | 67.4 cm |
| Energoefektivitātes klase | C |























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.