| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | LG |
| EAN | 8806096352861 |
| Krāsa | Melna |
| Ekrāna tips | Plakans (Flat) |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | F |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | G |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 65 cm |
| Enerģijas patēriņš augsta dinamiskā diapazona režīmā (HDR), 1000 h | 99 kWh |
| Platums | 112 cm |
| Dziļums | 6 cm |
| Augstums ar statīvu | 70 cm |
| Svars | 13.2 kg |
| Dziļums ar statīvu | 25 m |
| Svars ar iepakojumu | 15 kg |
| Papildus parametri | |
| DVB-C | Ir |
| Enerģijas patēriņš standarta dinamiskā diapazona režīmā (SDR), 1000 h | 65 kWh |
| Ekrāna izmērs (collas/cm) | 50/127 |
| DVB-S | Ir |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 (Ultra HD) |
| Wi-Fi | Ir |
| USB | 2 |
| DVB-S2 | Ir |
| Operētājsistēma | webOS |
| Bluetooth | Ir |
| Procesora kodolu skaits | 4 |
| HDMI | 3 |
| CI slots | Ir |
| Ethernet (RJ45) | Ir |
| Optiskā audio izeja | Ir |
| Attālums starp skrūvju vietām stiprināšainai pie sienas (mm) | 300×300 |
| DVB-T | Ir |
| DVB-T2 | Ir |
LG 50NANO81A3A NanoCell WiFi 2025
A
↑
G
↑
G
F
304.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.tsc.lv/lv/
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 15.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | LG |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 (Ultra HD) |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | F |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | G |
| Augstums | 65 cm |
| Enerģijas patēriņš augsta dinamiskā diapazona režīmā (HDR), 1000 h | 99 kWh |
| Platums | 112 cm |
| Dziļums | 6 cm |
| Svars | 13.2 kg |
| Enerģijas patēriņš standarta dinamiskā diapazona režīmā (SDR), 1000 h | 65 kWh |
| Ekrāna izmērs (collas/cm) | 50/127 |
| Svars ar iepakojumu | 15 kg |
| Ekrāna izmērs (collas/cm) (2021) | 50/127 |
| DVB-S | Ir |
| DVB-S2 | Ir |
| Dziļums (universāls) | 6 cm |
| Attālums starp skrūvju vietām stiprināšainai pie sienas (mm) | 300×300 |
| Energoefektivitātes klase (SDR) (2021) (TV) | F |
| Enerģijas patēriņš standarta dinamiskā diapazona režīmā (SDR), 1000 h (2021) | 65 kWh |
| Enerģijas patēriņš augsta dinamiskā diapazona režīmā (HDR), 1000 h (2021) | 99 kWh |
| Preču zīme | LG |
| Energoefektivitātes klase (HDR) (2021) (TV) | G |
| Ekrāna izšķirtspēja (2021) | 3840 x 2160 (Ultra HD) |
| Ekrāna tips | Plakans (Flat) |
| Procesora kodolu skaits | 4 |
| Krāsa | Melna |
| Operētājsistēma | webOS |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| CI slots | Ir |
| Ethernet (RJ45) | Ir |
| Optiskā audio izeja | Ir |
| Wi-Fi | Ir |
| Bluetooth | Ir |
| DVB-T | Ir |
| DVB-T2 | Ir |
| DVB-C | Ir |
| EAN | 8806096352861 |
| Augstums (universāls) | 65 cm |
| Augstums ar statīvu | 70 cm |
| Platums (universāls) | 112 cm |
| Dziļums ar statīvu | 25 m |
| Svars (bez iepakojuma) | 13.2 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 15 kg |
| Energoefektivitātes klase | F |































Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.