| Preču zīme | Karcher |
|---|---|
| Krāsa | Melna |
| Barošanas sistēma | Akumulators |
| Barošanas avota tips | Li-Ion |
| Papildu informācija | Sūkšanas uzgaļa darba platums (mm): 280. Šaurās iesūkšanas sprauslas darba platums (mm): 170. |
| Netīrā ūdens tilpums | 0.1 l |
| Maksimālais lietošanas laiks (min) | 35 |
| Ūdens tvertnes tilpums | 3 l |
| Svars (bez iepakojuma) | 0.7 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 1.2 kg |
| Augstums (universāls) | 32.5 cm |
| Platums (universāls) | 28 cm |
| Dziļums (universāls) | 12.5 cm |
| EAN | 4066529146540 |
Karcher 1.633-711.0
90.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Papildu informācija























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.