| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Gorenje |
| EAN | 3838782495304 |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Krāsa | Melna |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase | E |
| Ietilpība | |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 204 l |
| Kopējais tilpums | 300 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 96 l |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 185 cm |
| Platums | 60 cm |
| Dziļums | 58.2 cm |
| Svars | 59 kg |
| Svars ar iepakojumu | 61 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Elektroniska |
| Elektroniskais displejs | LED |
| Papildus parametri | |
| Ledusskapja veids | Saldētava apakšā |
| Sasaldēšanas jauda kg/24h | 10 |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 242 kWh |
| Klimata klase | N-ST |
| Durvju rokturis | Integrēts |
| Durvju skaits | 2 |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | C |
| Ātrā sasaldēšana | Ir |
| Trokšņa līmenis | 38 dB |
| No frost | Ir |
| Saldētavas klases apzīmējums | **** |
| Aukstuma saglabāšana strāvas zuduma gadījumā (h) | 10 |
| Divpusējā durvju montāžas iespēja | Ir |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
| Atvērto durvju signalizācija | Ir |
Gorenje NRK619EABXL4 No Frost 185cm
A
↑
G
↑
G
E
494.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 61.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Gorenje |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 242 kWh |
| Energoklase | E |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 204 l |
| Kopējais tilpums | 300 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 96 l |
| Platums | 60 cm |
| Dziļums | 58.2 cm |
| Svars | 59 kg |
| Svars ar iepakojumu | 61 kg |
| Augstums | 185 cm |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | C |
| Trokšņa līmenis | 38 dB |
| Preču zīme | Gorenje |
| Ledusskapja veids | Saldētava apakšā |
| Augstums (universāls) | 185 cm |
| Atvērto durvju signalizācija | Ir |
| Vadība | Elektroniska |
| Platums (universāls) | 60 cm |
| Produkta kods | 738245 |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 61 kg |
| Svars (bez iepakojuma) | 59 kg |
| EAN | 3838782495304 |
| Trokšņa līmenis (2021) | 38 dB |
| Kopējais tilpums (2021) | 300 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 96 l |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 204 l |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā (2021) | 242 kWh |
| Energoefektivitātes klase (2021) | E |
| Ātrā sasaldēšana | Ir |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
| Durvju rokturis | Integrēts |
| Durvju skaits | 2 |
| Divpusējā durvju montāžas iespēja | Ir |
| Dziļums (universāls) | 58.2 cm |
| Aukstuma saglabāšana strāvas zuduma gadījumā (h) | 10 |
| Klimata klase | N-ST |
| Saldētavas klases apzīmējums (****) | **** |
| Sasaldēšanas jauda kg/24h | 10 |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Elektroniskais displejs | LED |
| No frost | Ir |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | C |
| Krāsa | Melna |
| Energoefektivitātes klase | E |

























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.