| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Electrolux |
| EAN | 7333394053837 |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Krāsa | Balta |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas un žāvēšanas ciklā | D |
| Ietilpība kg | |
| Veļas ietilpība mazgājot | 9 kg |
| Veļas ietilpība mazgājot un žāvējot | 5 kg |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 85 cm |
| Platums | 60 cm |
| Dziļums | 58 cm |
| Svars | 76 kg |
| Svars ar iepakojumu | 77 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Elektroniska |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Citi parametri | |
| Programmu skaits | 14 |
| Papildus parametri | |
| Bērnu drošības aizsardzība | Jā |
| Apstrāde ar tvaiku | Ir |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | A |
| Atliktās mazgāšanas taimeris | Ir |
Electrolux EW7W4492E 9kg 58cm Ar žāvētāju!
A
↑
G
↑
G
D
579.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: Electrolux Latvia klientu zvanu centra, adrese: info.latvija@electrolux.com, tel.: +371 66778818
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 77.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Electrolux |
| Platums | 60 cm |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | A |
| Svars | 76 kg |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas un žāvēšanas ciklā | D |
| Veļas ietilpība mazgājot | 9 kg |
| Veļas ietilpība mazgājot un žāvējot | 5 kg |
| Svars ar iepakojumu | 77 kg |
| Dziļums | 58 cm |
| Augstums | 85 cm |
| Svars (bez iepakojuma) | 76 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 77 kg |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Vadība | Elektroniska |
| Programmu skaits | 14 |
| Bērnu drošības aizsardzība | True |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas un žāvēšanas ciklos (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 265 kWh |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas ciklos (2021) (veļ.m.m.) | 47 kWh |
| Veļas ietilpība mazgājot un žāvējot (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 5 kg |
| Veļas ietilpība mazgājot (2021) (veļ.m.m.) | 9 kg |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas un žāvēšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 64 l |
| Dziļums (universāls) | 58 cm |
| Apstrāde ar tvaiku | Ir |
| Atliktās mazgāšanas taimeris | Ir |
| Centrifūgas apgriezieni minūtē | 1400 |
| Produkta kods | 914612205 |
| EAN | 7333394053837 |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m.) | 45 l |
| Mazgāšanas un žāvēšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 6:05 |
| Mazgāšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m.) | 3:48 |
| Centrifūgas energoefektivitātes klase (2021) | B |
| Preču zīme | Electrolux |
| Trokšņa līmenis centrifūgas režīmā (2021) | 72 dB |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | A |
| Augstums (universāls) | 85 cm |
| Platums (universāls) | 60 cm |
| Krāsa | Balta |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Veļas mazgājamās mašīnas veids | Ar žāvētāju |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas un žāvēšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | D |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | A |
| Energoefektivitātes klase | D |























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.