| Preču zīme | Dreame |
|---|---|
| Tips (dārza tehnikai) | Zāles pļāvējs |
| Barošanas veids (dārza tehnika) | Akumulatora |
| Krāsa | Pelēka/Melna |
| Barošanas avota tips | Li-Ion |
| Pašgājēja funkcija | Ir |
| Pļaušanas joslas platums | 22 cm |
| Zāles izsviešana | Mulčēšana |
| Akumulatora jauda, mAh | 5000 |
| Izmēri AxPxD (cm) | 27.3×44.4×66.6 |
| Pļaušanas augstums (mm) | 30-70 |
| Spriegums (V) | 18 |
| Uzlādes ilgums (h) | 1 |
| Svars (bez iepakojuma) | 16.3 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 28 kg |
| Trokšņa līmenis | 55 dB |
| Ieteicamā pļaušanas platība, (m²) | 2000 |
| EAN | 6977328067792 |
Papildu informācija























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.