|
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 0.000 kg |
|---|---|
| Special features | TouchSelect, PowerBoost, QuickStart, väljalülitusfunktsiooniga taimer |
| Height (cm) | 5.1 |
| Ražotāji | BOSCH |
| Child lock | + |
| Width(cm) | 59,2 |
| Timer | + |
| Number of cooking zones | 4 |
| Hob type | Induction hob |
| With built-in hood | – |
| Expandable cooking areas | – |
| Edge | Without frame |
| Depth (cm) | 52,2 |
| Control panel | Touch control |
| Connection between the hob and the hood | – |
| Connecting cooking zones | – |
| Preču zīme | Bosch |
| Tips | Elektriskā |
| Krāsa | Balta |
| Sildriņķu skaits | 4 |
| EAN | 4242005381401 |
| Vadība | Skārienvadība |
| Vadības panelis | Skārienjūtīgs |
| Izmēri (cm) | 5.1×59.2×52.2 |
| Kopējā jauda | 3 kW |
| Taimeris | Ir |
| Bērnu drošības aizsardzība | True |
| Wi-Fi | Ir |
| Svars (bez iepakojuma) | 8.9 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 11 kg |























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.