| Preču zīme | Bomann |
|---|---|
| Iekārtas tips | Iebūvējams |
| Ledusskapja veids | Saldētava augšā |
| EAN | 4004470781205 |
| Energoefektivitātes klase (2021) | E |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā (2021) | 146 kWh |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 167 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 14 l |
| Kopējais tilpums (2021) | 181 l |
| Trokšņa līmenis (2021) | 39 dB |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | C |
| Augstums (universāls) | 123 cm |
| Platums (universāls) | 54 cm |
| Dziļums (universāls) | 54 cm |
| Svars (bez iepakojuma) | 36 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 40 kg |
| Vadība | Elektromehāniska |
| Durvju skaits | 1 |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
| Sasaldēšanas jauda kg/24h | 2 |
| Divpusējā durvju montāžas iespēja | Ir |
| Saldētavas klases apzīmējums (****) | **** |
| Klimata klase | N-ST |
| Aukstuma saglabāšana strāvas zuduma gadījumā (h) | 6.5 |
| Fasādes nostiprināšanas sistēma | Sliding door |
| Atvērto durvju signalizācija | Ir |
| Ātrā sasaldēšana | Ir |
| Energoefektivitātes klase | E |
Bomann KSE7812 123cm
A
↑
G
↑
G
E
400.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Papildu informācija

























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.