| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Beko |
| EAN | 8690842667671 |
| Iekārtas tips | Iebūvējams |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase | E |
| Ietilpība | |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 215 l |
| Kopējais tilpums | 284 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 69 l |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 193.5 cm |
| Platums | 54 cm |
| Dziļums | 54.5 cm |
| Svars | 61 kg |
| Svars ar iepakojumu | 64 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Elektroniska |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Papildus parametri | |
| Ledusskapja veids | Saldētava apakšā |
| Sasaldēšanas jauda kg/24h | 3.2 |
| Fasādes nostiprināšanas sistēma | Sliding door |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 223 kWh |
| Klimata klase | SN-T |
| Durvju skaits | 2 |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | C |
| Ātrā sasaldēšana | Ir |
| Trokšņa līmenis | 37 dB |
| No frost | Ir |
| Saldētavas klases apzīmējums | **** |
| Aukstuma saglabāšana strāvas zuduma gadījumā (h) | 13 |
| Divpusējā durvju montāžas iespēja | Ir |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
| Brīvdienu režīms | Ir |
Beko BCNA306E4ZSN 193.5cm Iebūvējams!
A
↑
G
↑
G
E
581.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 64.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Beko |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 223 kWh |
| Energoklase | E |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 215 l |
| Kopējais tilpums | 284 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 69 l |
| Platums | 54 cm |
| Dziļums | 54.5 cm |
| Svars | 61 kg |
| Svars ar iepakojumu | 64 kg |
| Augstums | 193.5 cm |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | C |
| Trokšņa līmenis | 37 dB |
| No frost | Ir |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Vadība | Elektroniska |
| Divpusējā durvju montāžas iespēja | Ir |
| EAN | 8690842667671 |
| Aukstuma saglabāšana strāvas zuduma gadījumā (h) | 13 |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
| Durvju skaits | 2 |
| Svars (bez iepakojuma) | 61 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 64 kg |
| Preču zīme | Beko |
| Produkta kods | 7522520028 |
| Iekārtas tips | Iebūvējams |
| Ledusskapja veids | Saldētava apakšā |
| Energoefektivitātes klase (2021) | E |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā (2021) | 223 kWh |
| Kopējais tilpums (2021) | 284 l |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 215 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 69 l |
| Trokšņa līmenis (2021) | 37 dB |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | C |
| Augstums (universāls) | 193.5 cm |
| Platums (universāls) | 54 cm |
| Dziļums (universāls) | 54.5 cm |
| Klimata klase | SN-T |
| Sasaldēšanas jauda kg/24h | 3.2 |
| Saldētavas klases apzīmējums (****) | **** |
| Ātrā sasaldēšana | Ir |
| Brīvdienu režīms | Ir |
| Fasādes nostiprināšanas sistēma | Sliding door |
| Energoefektivitātes klase | E |




























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.