| Preču zīme | Roborock |
|---|---|
| EAN | 6978830020052 |
| Tips (dārza tehnikai) | Robots zālespļāvējs |
| Barošanas veids (dārza tehnika) | Akumulatora |
| Krāsa | Pelēka |
| Barošanas avota tips | Li-Ion |
| Pašgājēja funkcija | Ir |
| Pļaušanas joslas platums | 22 cm |
| Ieteicamā pļaušanas platība, (m²) | 500 |
| Zāles izsviešana | Mulčēšana |
| Akumulatora jauda, mAh | 4000 |
| Darbības ilgums (min) | 100 |
| Uzlādes ilgums (h) | 2 |
| Izmēri AxPxD (cm) | 27x42x62.5 |
| Svars (bez iepakojuma) | 12.23 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 17 kg |
| Trokšņa līmenis | 59 dB |
| Pļaušanas augstums (mm) | 20-60 |
Papildu informācija























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.