| Mazgāšanas un žāvēšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 10:30 |
|---|---|
| Centrifūgas apgriezieni minūtē | 1400 |
| Wi-Fi | Ir |
| Programmu skaits | 13 |
| Apstrāde ar tvaiku | Ir |
| Atliktās mazgāšanas taimeris | Ir |
| Bērnu drošības aizsardzība | True |
| Elektroniskā disbalances kontrole | True |
| Nodrošinājums pret applūdi | Ir |
| Produkta kods | WD090MJA11EU |
| EAN | 6932554445522 |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas un žāvēšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | D |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | A |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas un žāvēšanas ciklos (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 306 kWh |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas ciklos (2021) (veļ.m.m.) | 37 kWh |
| Veļas ietilpība mazgājot un žāvējot (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 6 kg |
| Veļas ietilpība mazgājot (2021) (veļ.m.m.) | 9 kg |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas un žāvēšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 77 l |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m.) | 49 l |
| Mazgāšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m.) | 3:40 |
| Centrifūgas energoefektivitātes klase (2021) | B |
| Trokšņa līmenis centrifūgas režīmā (2021) | 71 dB |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | A |
| Augstums (universāls) | 85 cm |
| Platums (universāls) | 59.8 cm |
| Dziļums (universāls) | 52.2 cm |
| Dziļums ar lūku | 57 cm |
| Svars (bez iepakojuma) | 72 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 77 kg |
| Elektroniskais displejs | LED |
| Vadība | Elektroniska |
| Preču zīme | Xiaomi |
| Krāsa | Balta |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Veļas mazgājamās mašīnas veids | Ar frontālo ielādi |
| Energoefektivitātes klase | D |
Xiaomi QMP4603EU(495467) WD090MJA11EU, ar žāvētāju
A
↑
G
↑
G
D
570.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Papildu informācija
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.