| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Whirlpool |
| EAN | 8003437053924 |
| Iekārtas tips | Iebūvējams |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase | E |
| Ietilpība | |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 299 l |
| Kopējais tilpums | 400 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 101 l |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 193.5 cm |
| Platums | 69 cm |
| Dziļums | 54.5 cm |
| Svars | 74 kg |
| Svars ar iepakojumu | 77 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Elektroniska |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Papildus parametri | |
| Ledusskapja veids | Saldētava apakšā |
| Sasaldēšanas jauda kg/24h | 8.5 |
| Fasādes nostiprināšanas sistēma | Sliding door |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 248 kWh |
| Klimata klase | SN-T |
| Durvju skaits | 2 |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | B |
| Ātrā sasaldēšana | Ir |
| Trokšņa līmenis | 35 dB |
| Saldētavas klases apzīmējums | **** |
| Aukstuma saglabāšana strāvas zuduma gadījumā (h) | 12 |
| Divpusējā durvju montāžas iespēja | Ir |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
| Atvērto durvju signalizācija | Ir |
| Ātrā atdzesēšana | Ir |
| Brīvdienu režīms | Ir |
Whirlpool SP40 812 EU 2(SP40812EU2)Встраиваемый 193.5x69x54.5cm
A
↑
G
↑
G
E
774.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 77.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Whirlpool |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 248 kWh |
| Energoklase | E |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 299 l |
| Kopējais tilpums | 400 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 101 l |
| Augstums | 193.5 cm |
| Dziļums | 54.5 cm |
| Svars | 74 kg |
| Svars ar iepakojumu | 77 kg |
| Platums | 69 cm |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | B |
| Trokšņa līmenis | 35 dB |
| Preču zīme | Whirlpool |
| Iekārtas tips | Iebūvējams |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
| Durvju skaits | 2 |
| Divpusējā durvju montāžas iespēja | Ir |
| Fasādes nostiprināšanas sistēma | Sliding door |
| Augstums (universāls) | 193.5 cm |
| Platums (universāls) | 69 cm |
| Dziļums (universāls) | 54.5 cm |
| Svars (bez iepakojuma) | 74 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 77 kg |
| Ātrā atdzesēšana | Ir |
| Ātrā sasaldēšana | Ir |
| Klimata klase | SN-T |
| Sasaldēšanas jauda kg/24h | 8.5 |
| Saldētavas klases apzīmējums (****) | **** |
| Energoefektivitātes klase (2021) | E |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā (2021) | 248 kWh |
| Kopējais tilpums (2021) | 400 l |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 299 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 101 l |
| Trokšņa līmenis (2021) | 35 dB |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | B |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Vadība | Elektroniska |
| Brīvdienu režīms | Ir |
| Atvērto durvju signalizācija | Ir |
| Aukstuma saglabāšana strāvas zuduma gadījumā (h) | 12 |
| Ledusskapja veids | Saldētava apakšā |
| Produkta kods | 859991672960 |
| EAN | 8003437053924 |
| Energoefektivitātes klase | E |



























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.