| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Whirlpool |
| EAN | 8003437616884 |
| Iekārtas tips | Iebūvējams |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase | D |
| Ietilpība kg | |
| Veļas ietilpība mazgājot | 7 kg |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 82 cm |
| Platums | 59.5 cm |
| Dziļums | 54.5 cm |
| Svars | 64.4 kg |
| Svars ar iepakojumu | 66.5 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Elektroniska |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Citi parametri | |
| Programmu skaits | 12 |
| Papildus parametri | |
| Bērnu drošības aizsardzība | Jā |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | A |
| Nodrošinājums pret applūdi | Ir |
| Atliktās mazgāšanas taimeris | Ir |
Whirlpool BI WMWG 71483E EU N (BIWMWG71483EEUN) Iebūvējama 7kg
A
↑
G
↑
G
D
399.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 66.500 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Whirlpool |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | A |
| Svars ar iepakojumu | 66.5 kg |
| Svars | 64.4 kg |
| Dziļums | 54.5 cm |
| Platums | 59.5 cm |
| Augstums | 82 cm |
| Veļas ietilpība mazgājot | 7 kg |
| Energoklase | D |
| EAN | 8003437616884 |
| Programmu skaits | 12 |
| Iekārtas tips | Iebūvējams |
| Bērnu drošības aizsardzība | True |
| Preču zīme | Whirlpool |
| Nodrošinājums pret applūdi | Ir |
| Svars (bez iepakojuma) | 64.4 kg |
| Centrifūgas energoefektivitātes klase (2021) | B |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m.) | 44 l |
| Atliktās mazgāšanas taimeris | Ir |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas ciklos (2021) (veļ.m.m.) | 69 kWh |
| Energoefektivitātes klase (2021) | D |
| Centrifūgas apgriezieni minūtē | 1400 |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | A |
| Trokšņa līmenis centrifūgas režīmā (2021) | 72 dB |
| Vadība | Elektroniska |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 66.5 kg |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Augstums (universāls) | 82 cm |
| Platums (universāls) | 59.5 cm |
| Dziļums (universāls) | 54.5 cm |
| Veļas mazgājamās mašīnas veids | Ar frontālo ielādi |
| Produkta kods | 869991620860 |
| Mazgāšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m.) | 3:25 |
| Veļas ietilpība mazgājot (2021) (veļ.m.m.) | 7 kg |
| Garantija motoram | 10 gadi |
| Energoefektivitātes klase | D |

























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.