| Maksimālais tvaika spiediens (bar) | 3 |
|---|---|
| Uzsilšanas laiks (min) | 2.5 |
| Jauda | 1000 W |
| Komplektā | 5 uzgaļi, mērtrauks, piltuve |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 1 kg |
| Vada garums | 4 m |
| Preču zīme | Sencor |
| Krāsa | Dzeltena |
| Uzlādes ilgums (h) | 4 |
| Maksimālais lietošanas laiks (min) | 20 |
| Spriegums (V) | 3.6 |
| Ūdens tvertnes tilpums | 200 l |
| Barošanas sistēma | Akumulators |
| Barošanas avota tips | Li-Ion |
| Svars (bez iepakojuma) | 0.77 kg |
Papildu informācija
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.