| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Samsung |
| EAN | 8806097120452 |
| Krāsa | Melna |
| Ekrāna tips | Plakans (Flat) |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | E |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | G |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 71 cm |
| Enerģijas patēriņš augsta dinamiskā diapazona režīmā (HDR), 1000 h | 152 kWh |
| Platums | 123 cm |
| Dziļums | 2.4 cm |
| Augstums ar statīvu | 77 cm |
| Svars | 14.3 kg |
| Dziļums ar statīvu | 26 m |
| Svars ar iepakojumu | 19.1 kg |
| Papildus parametri | |
| DVB-C | Ir |
| Enerģijas patēriņš standarta dinamiskā diapazona režīmā (SDR), 1000 h | 64 kWh |
| Ekrāna izmērs (collas/cm) | 55/139 |
| DVB-S | Ir |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 (Ultra HD) |
| Wi-Fi | Ir |
| USB | 2 |
| DVB-S2 | Ir |
| Operētājsistēma | Tizen |
| Bluetooth | Ir |
| Procesora kodolu skaits | 4 |
| HDMI | 3 |
| CI slots | Ir |
| Ethernet (RJ45) | Ir |
| Optiskā audio izeja | Ir |
| Attālums starp skrūvju vietām stiprināšainai pie sienas (mm) | 200×200 |
| DVB-T | Ir |
| DVB-T2 | Ir |
Samsung QE55Q8FAAUXXH 55 ″, 4K QLED 2025
A
↑
G
↑
G
E
419.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 19.100 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Samsung |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 (Ultra HD) |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | E |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | G |
| Augstums | 71 cm |
| Enerģijas patēriņš augsta dinamiskā diapazona režīmā (HDR), 1000 h | 152 kWh |
| Platums | 123 cm |
| Dziļums | 2.4 cm |
| Svars | 14.3 kg |
| Svars ar iepakojumu | 19.1 kg |
| Enerģijas patēriņš standarta dinamiskā diapazona režīmā (SDR), 1000 h | 64 kWh |
| Ekrāna izmērs (collas/cm) | 55/139 |
| Augstums (universāls) | 71 cm |
| Augstums ar statīvu | 77 cm |
| Ekrāna izmērs (collas/cm) (2021) | 55/139 |
| EAN | 8806097120452 |
| Krāsa | Melna |
| Preču zīme | Samsung |
| Energoefektivitātes klase (SDR) (2021) (TV) | E |
| Energoefektivitātes klase (HDR) (2021) (TV) | G |
| Ekrāna izšķirtspēja (2021) | 3840 x 2160 (Ultra HD) |
| Ekrāna tips | Plakans (Flat) |
| Operētājsistēma | Tizen |
| Procesora kodolu skaits | 4 |
| DVB-T | Ir |
| DVB-T2 | Ir |
| DVB-C | Ir |
| DVB-S | Ir |
| DVB-S2 | Ir |
| CI slots | Ir |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Ethernet (RJ45) | Ir |
| Optiskā audio izeja | Ir |
| Wi-Fi | Ir |
| Bluetooth | Ir |
| Enerģijas patēriņš standarta dinamiskā diapazona režīmā (SDR), 1000 h (2021) | 64 kWh |
| Enerģijas patēriņš augsta dinamiskā diapazona režīmā (HDR), 1000 h (2021) | 152 kWh |
| Svars (bez iepakojuma) | 14.3 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 19.1 kg |
| Attālums starp skrūvju vietām stiprināšainai pie sienas (mm) | 200×200 |
| Platums (universāls) | 123 cm |
| Dziļums (universāls) | 2.4 cm |
| Dziļums ar statīvu | 26 m |
| Energoefektivitātes klase | E |



























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.