| Preču zīme | Liebherr |
|---|---|
| Iekārtas tips | Iebūvējams |
| Ledusskapja veids | Saldētava apakšā |
| No frost | Ir |
| Fasādes nostiprināšanas sistēma | Door-on-door |
| EAN | 4016803115137 |
| Produkta kods | ICBNdi5163 |
| Energoefektivitātes klase (2021) | D |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā (2021) | 208 kWh |
| Elektroniskais displejs | LCD |
| Svars (bez iepakojuma) | 71.5 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 75.1 kg |
| Vadība | Skārienvadība |
| Ātrā atdzesēšana | Ir |
| Ātrā sasaldēšana | Ir |
| Brīvdienu režīms | Ir |
| Atvērto durvju signalizācija | Optiskais un akustiskais signāls |
| Divpusējā durvju montāžas iespēja | Ir |
| Sasaldēšanas jauda kg/24h | 6 |
| Saldētavas klases apzīmējums (****) | **** |
| Klimata klase | SN-ST |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
| Durvju skaits | 2 |
| Aukstuma saglabāšana strāvas zuduma gadījumā (h) | 9 |
| Kopējais tilpums (2021) | 246 l |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 175 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 71 l |
| Trokšņa līmenis (2021) | 34 dB |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | B |
| Augstums (universāls) | 177 cm |
| Platums (universāls) | 55.9 cm |
| Dziļums (universāls) | 54.6 cm |
| Energoefektivitātes klase | D |
Liebherr ICBNdi5163 177cm No Frost
A
↑
G
↑
G
D
2,295.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Papildu informācija
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.