Ražotājs Liebherr
Ledusskapja tips: Apakšējā saldētava
Durvju skaits 2
Ir displejs
Energoefektivitāte
Elektrības klase D
Paredzamais enerģijas patēriņš gadā (kWh) 203
Skaļums
Kopējais lietderīgais apjoms (l) 371
Ledusskapja tilpums (l) 268
Saldētavas tilpums (l) 103
Citas funkcijas un funkcijas
Saldēšanas jauda (kg/dienā) 10
IR durvju atvēršanas indikators
Plauktu tips Stikls
Trokšņa līmenis (dB) 36
Divvirzienu durvju uzstādīšanas iespēja Nr
Vadības veids Touch
Klimata klase SN
T
Saldētavas atrašanās vieta Apakšā
Krāsa Sudraba
Atkausēšanas sistēma
Atkausēšanas sistēma Automātiska
Automātiska saldētavas atkausēšana
Ātrā sasaldēšana I
No Moroz Ir
Izmērs un svars
Dziļums (mm) 675
Platums (mm) 597
Augstums (mm) 201
Svars (kg) 74
Svars
Bruto svars (kg) 76
Garantija
2 gadu garantija
Liebherr CNsfd 5703(CNsfd5703)No Frost 201.5cm
A
↑
G
↑
G
D
834.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 79.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Liebherr |
| EAN | 4016803126218 |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 268 l |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | C |
| Klimata klase | SN-T |
| No frost | Ir |
| Svars (bez iepakojuma) | 74 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 79.3 kg |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Vadība | Elektroniska |
| Ātrā atdzesēšana | Ir |
| Ātrā sasaldēšana | Ir |
| Atvērto durvju signalizācija | Ir |
| Divpusējā durvju montāžas iespēja | Ir |
| Preču zīme | Liebherr |
| Energoefektivitātes klase (2021) | D |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā (2021) | 203 kWh |
| Kopējais tilpums (2021) | 371 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 103 l |
| Trokšņa līmenis (2021) | 36 dB |
| Augstums (universāls) | 201.5 cm |
| Platums (universāls) | 59.7 cm |
| Dziļums (universāls) | 67.5 cm |
| Sasaldēšanas jauda kg/24h | 10 |
| Krāsa | Sudraba |
| Produkta kods | 994783551 |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Ledusskapja veids | Saldētava apakšā |
| Durvju skaits | 2 |
| Durvju rokturis | Integrēts |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
| Aukstuma saglabāšana strāvas zuduma gadījumā (h) | 20 |
| Saldētavas klases apzīmējums (****) | **** |
| Energoefektivitātes klase | D |



























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.