| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas ciklos (2021) (veļ.m.m.) | 31 kWh |
|---|---|
| Veļas ietilpība mazgājot (2021) (veļ.m.m.) | 11 kg |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m.) | 46 l |
| Centrifūgas apgriezieni minūtē | 1400 |
| Centrifūgas energoefektivitātes klase (2021) | B |
| Trokšņa līmenis centrifūgas režīmā (2021) | 71 dB |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | A |
| Dziļums ar lūku | 62 cm |
| Svars (bez iepakojuma) | 68 kg |
| Preču zīme | LG |
| Krāsa | Balta |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Veļas mazgājamās mašīnas veids | Ar frontālo ielādi |
| EAN | 8806096105511 |
| Energoefektivitātes klase (2021) | A |
| Mazgāšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m.) | 4:00 |
| Augstums (universāls) | 85 cm |
| Platums (universāls) | 60 cm |
| Dziļums (universāls) | 57 cm |
| Apstrāde ar tvaiku | Ir |
| Programmu skaits | 19 |
| Papildu informācija | LG AI Core-Tech |
| Vadība | Elektroniska un skārienjutīga |
| Nodrošinājums pret applūdi | Ir |
| Bērnu drošības aizsardzība | True |
| Atliktās mazgāšanas taimeris | līdz 19 h |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 72 kg |
| Elektroniskais displejs | LED |
| Wi-Fi | Ir |
| Energoefektivitātes klase | A |
- “Whirlpool FFWDB976258BVEE Ar žāvētāju! (FFWDB 976258 BV EE) 60cm 9kg” jau ir jūsu vēlmju sarakstā
LG F4X7011TWB 11kg
A
↑
G
↑
G
A
535.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/, adrese: Ģerāniju iela 3, Rīga, epasts: atbalsts@serviscentrs.lv, tel.: +371 67 425 232
Papildu informācija
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.