| Preču zīme | Könner & Söhnen |
|---|---|
| Degvielas veids (ģeneratori) | Benzīns |
| Aizsardzības klase | IP23M |
| Kontaktligzdas | 2 x Schuko 230 V |
| Dzinēja tips | Benzīna viencilindra, 4-taktu, ar gaisa dzesēšanu |
| Spriegums (V) | 230 |
| Dzinēja modelis | KS 210 |
| Trokšņa Līmenis Lpa (7m) / Lwa, dB | 68/93 |
| LED displejs | Spriegums, frekvence, darba stundas |
| Dzinēja cilindra tilpums | 208 cm³ |
| Kartera tilpums | 0.6 l |
| Svars (bez iepakojuma) | 46.1 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 47.5 kg |
| Maksimālā jauda (ģeneratori) | 3000 W |
| EAN | 4260405361090 |
| Nominālā jauda (ģeneratori) | 2600 W |
| Degvielas tvertnes tilpums | 15 l |
| Izejošā DC jauda, V/A | 12/8.3 |
| Izmēri (cm) | 58x43x44 |
| Dzinēja jauda (ZS) | 7.0 |
| Maksimālā strāva (A) | 13.04 |
| Ģeneratora tips | Parastais (klasiskais) |
| Startera tips (ģeneratori) | Manuāls/elektrisks |
| Vidējais darbības laiks (pie 50% jaudas) | 15 h |
| Papildu informācija | Viedā sprieguma stabilizācijas sistēma AVR |
Papildu informācija
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.