| Preču zīme | Karcher |
|---|---|
| Krāsa | Balta |
| Papildu informācija | Sūkšanas uzgaļa darba platums (mm): 280. Šaurā sūkšanas uzgaļa darba platums (mm): 170. |
| Netīrā ūdens tilpums | 0.1 l |
| Maksimālais lietošanas laiks (min) | 35 |
| Uzlādes ilgums (h) | 4 |
| Svars (bez iepakojuma) | 0.9 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 1.1 kg |
| EAN | 4066529063090 |
| Augstums (universāls) | 32 cm |
| Platums (universāls) | 28 cm |
| Dziļums (universāls) | 12 cm |
| Barošanas sistēma | Akumulators |
| Barošanas avota tips | Li-Ion |
Karcher WV 2 Plus NP (1.633-661.0)
81.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Papildu informācija























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.