| Preču zīme | Haier |
|---|---|
| Krāsa | Balta |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Veļas mazgājamās mašīnas veids | Ar frontālo ielādi |
| Produkta kods | 31021008 |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas un žāvēšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | D |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | A |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas un žāvēšanas ciklos (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 308 kWh |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas ciklos (2021) (veļ.m.m.) | 36 kWh |
| Veļas ietilpība mazgājot un žāvējot (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 6 kg |
| Veļas ietilpība mazgājot (2021) (veļ.m.m.) | 10 kg |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas un žāvēšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 67 l |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m.) | 42 l |
| Mazgāšanas un žāvēšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 7:55 |
| Mazgāšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m.) | 3:58 |
| Centrifūgas apgriezieni minūtē | 1400 |
| Centrifūgas energoefektivitātes klase (2021) | B |
| Trokšņa līmenis centrifūgas režīmā (2021) | 70 dB |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | A |
| Augstums (universāls) | 85 cm |
| Platums (universāls) | 60 cm |
| Dziļums (universāls) | 60 cm |
| Svars (bez iepakojuma) | 75 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 78 kg |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Vadība | Elektroniska |
| Wi-Fi | Ir |
| Programmu skaits | 14 |
| Atliktās mazgāšanas taimeris | Ir |
| EAN | 6921081591020 |
| Bērnu drošības aizsardzība | True |
| Elektroniskā disbalances kontrole | True |
| Nodrošinājums pret applūdi | Ir |
| Apstrāde ar tvaiku | Ir |
| Energoefektivitātes klase | D |
Haier HWD100-B14367U-S ar žāvētāju
A
↑
G
↑
G
D
780.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Papildu informācija
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.