| Ātrā atdzesēšana | Ir |
|---|---|
| Ātrā sasaldēšana | Ir |
| Divpusējā durvju montāžas iespēja | Ir |
| Saldētavas klases apzīmējums (****) | **** |
| Klimata klase | SN-T |
| Aukstuma saglabāšana strāvas zuduma gadījumā (h) | 12 |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
| Durvju skaits | 2 |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Preču zīme | Haier |
| Iekārtas tips | Iebūvējams |
| Ledusskapja veids | Saldētava apakšā |
| No frost | Ir |
| Produkta kods | 34901662 |
| EAN | 6901018091285 |
| Energoefektivitātes klase (2021) | D |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā (2021) | 190 kWh |
| Kopējais tilpums (2021) | 300 l |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 214 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 86 l |
| Trokšņa līmenis (2021) | 32 dB |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | B |
| Augstums (universāls) | 193.5 cm |
| Platums (universāls) | 54 cm |
| Dziļums (universāls) | 55 cm |
| Svars (bez iepakojuma) | 86 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 92 kg |
| Vadība | Elektroniska |
| Brīvdienu režīms | Ir |
| Fasādes nostiprināšanas sistēma | Sliding door |
| Energoefektivitātes klase | D |
Haier HBW7519DT 193cm No Frost
A
↑
G
↑
G
D
1,000.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/, adrese: Ģerāniju iela 3, Rīga, epasts: atbalsts@serviscentrs.lv, tel.: +371 67 425 232
Papildu informācija
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.