| Preču zīme | Electrolux |
|---|---|
| Bērnu drošības aizsardzība | True |
| Vadība | Elektroniska |
| Programmu skaits | 13 |
| Apstrāde ar tvaiku | Ir |
| EAN | 7333394061856 |
| Centrifūgas apgriezieni minūtē | 1600 |
| Krāsa | Balta |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Veļas mazgājamās mašīnas veids | Ar frontālo ielādi |
| Produkta kods | 914475203 |
| Energoefektivitātes klase (2021) | A |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas ciklos (2021) (veļ.m.m.) | 44 kWh |
| Veļas ietilpība mazgājot (2021) (veļ.m.m.) | 9 kg |
| Mazgāšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m.) | 3:45 |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m.) | 48 l |
| Centrifūgas energoefektivitātes klase (2021) | A |
| Trokšņa līmenis centrifūgas režīmā (2021) | 72 dB |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | A |
| Augstums (universāls) | 85 cm |
| Platums (universāls) | 60 cm |
| Atliktās mazgāšanas taimeris | Ir |
| Dziļums (universāls) | 64 cm |
| Svars (bez iepakojuma) | 86.5 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 88 kg |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Energoefektivitātes klase | A |
- “Samsung RB38C7B5C12/EF 203cm No Frost” jau ir jūsu vēlmju sarakstā
Electrolux EW7F5692QE 9kg
A
↑
G
↑
G
A
585.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/, adrese: Ģerāniju iela 3, Rīga, epasts: atbalsts@serviscentrs.lv, tel.: +371 67 425 232
Papildu informācija
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.