| Preču zīme | Cata |
|---|---|
| Krāsa | Melna |
| Energoefektivitātes klase | A |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā (2021) | 39 kWh |
| Hidrodinamiskās efektivitātes klase (nosūc.) | A |
| Tauku filtrēšanas efektivitātes klase (nosūc.) | B |
| Trokšņa līmenis (dB) (nosūc.) | 67 |
| EAN | 8422248109406 |
| Svars (bez iepakojuma) | 29 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 31 kg |
| Ātrumu skaits | 9 + 1 intensīvais režīms |
| Nosūkšanas jauda (IEC 61591) | 650 m³/h |
| Vadība | Skārienvadība |
| Platums (universāls) | 73 cm |
| Augstums (universāls) | 9.8 cm |
| Dziļums (universāls) | 27 cm |
| Taimeris | Ir |
| Tips | Indukcijas ar iebūvētu tvaika nosūcēju |
| Sildriņķu skaits | 4 |
| Vadības panelis | Skārienjūtīgs |
| Izmēri (cm) | 25 x 77 x 52 |
| Bērnu drošības aizsardzība | True |
| Kopējā jauda | 7.3 kW |
Cata AS750/A 08000405
1,099.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/, adrese: Ģerāniju iela 3, Rīga, epasts: atbalsts@serviscentrs.lv, tel.: +371 67 425 232
Papildu informācija
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.