| Wi-Fi | Ir |
|---|---|
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 65 kg |
| Programmu skaits | 16 |
| Preču zīme | Candy |
| Iekārtas tips | Iebūvējams |
| Veļas mazgājamās mašīnas veids | Ar žāvētāju |
| Produkta kods | 31801161 |
| EAN | 8059019109602 |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas ciklos (2021) (veļ.m.m.) | 40 kWh |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas un žāvēšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | D |
| Mazgāšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m.) | 3:48 |
| Centrifūgas apgriezieni minūtē | 1400 |
| Centrifūgas energoefektivitātes klase (2021) | B |
| Trokšņa līmenis centrifūgas režīmā (2021) | 72 dB |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | A |
| Augstums (universāls) | 82 cm |
| Svars (bez iepakojuma) | 63 kg |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas un žāvēšanas ciklos (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 266 kWh |
| Veļas ietilpība mazgājot un žāvējot (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 5 kg |
| Veļas ietilpība mazgājot (2021) (veļ.m.m.) | 9 kg |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas un žāvēšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 75 l |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m.) | 46 l |
| Mazgāšanas un žāvēšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 9:10 |
| Platums (universāls) | 60 cm |
| Dziļums (universāls) | 54 cm |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | A |
| Vadība | Elektroniska |
| Apstrāde ar tvaiku | Ir |
| Atliktās mazgāšanas taimeris | Ir |
| Bērnu drošības aizsardzība | True |
| Nodrošinājums pret applūdi | Ir |
| Energoefektivitātes klase | D |
Candy BC4S495M4D8S, ar žāvētāju
A
↑
G
↑
G
D
460.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Papildu informācija
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.