| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Beko |
| EAN | 8690842380235 |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Krāsa | Melna |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase | E |
| Ietilpība | |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 368 l |
| Kopējais tilpums | 580 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 212 l |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 179 cm |
| Platums | 91 cm |
| Dziļums | 70.5 cm |
| Svars | 108 kg |
| Svars ar iepakojumu | 118 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Elektroniska |
| Elektroniskais displejs | LED |
| Papildus parametri | |
| Ledusskapja veids | Side-by-side |
| Sasaldēšanas jauda kg/24h | 13 |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 327 kWh |
| Klimata klase | SN-T |
| Durvju rokturis | Integrēts |
| Durvju skaits | 2 |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | C |
| Trokšņa līmenis | 38 dB |
| No frost | Ir |
| Saldētavas klases apzīmējums | **** |
| Aukstuma saglabāšana strāvas zuduma gadījumā (h) | 9 |
| Divpusējā durvju montāžas iespēja | Ir |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
Beko GN163140ZGBN No Frost Side by side 179cm
A
↑
G
↑
G
E
1,074.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 118.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Beko |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 327 kWh |
| Energoklase | E |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 368 l |
| Kopējais tilpums | 580 l |
| Augstums | 179 cm |
| Platums | 91 cm |
| Dziļums | 70.5 cm |
| Svars | 108 kg |
| Svars ar iepakojumu | 118 kg |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 212 l |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | C |
| Trokšņa līmenis | 38 dB |
| Elektroniskais displejs | LED |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 212 l |
| Durvju skaits | 2 |
| Divpusējā durvju montāžas iespēja | Ir |
| Durvju rokturis | Integrēts |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
| Aukstuma saglabāšana strāvas zuduma gadījumā (h) | 9 |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | C |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Ledusskapja veids | Side-by-side |
| Krāsa | Melna |
| Augstums (universāls) | 179 cm |
| Preču zīme | Beko |
| Saldētavas klases apzīmējums (****) | **** |
| Trokšņa līmenis (2021) | 38 dB |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā (2021) | 327 kWh |
| Platums (universāls) | 91 cm |
| Dziļums (universāls) | 70.5 cm |
| EAN | 8690842380235 |
| Produkta kods | 7298348732 |
| No frost | Ir |
| Svars (bez iepakojuma) | 108 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 118 kg |
| Energoefektivitātes klase (2021) | E |
| Kopējais tilpums (2021) | 580 l |
| Klimata klase | SN-T |
| Vadība | Elektroniska |
| Sasaldēšanas jauda kg/24h | 13 |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 368 l |
| Energoefektivitātes klase | E |

























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.