| Preču zīme | Ecovacs |
|---|---|
| Tips (dārza tehnikai) | Robots zālespļāvējs |
| Barošanas veids (dārza tehnika) | Akumulatora |
| Krāsa | Pelēka/Melna |
| Barošanas avota tips | Li-Ion |
| EAN | 6970135038039 |
| Pašgājēja funkcija | Ir |
| Ieteicamā pļaušanas platība, (m²) | 600 |
| Uzlādes ilgums (h) | 1 |
| Spriegums (V) | 18 |
| Svars (bez iepakojuma) | 13.5 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 30 kg |
| Pļaušanas augstums (mm) | 30-60 |
| Darbības ilgums (min) | līdz 100 min. |
| Izmēri AxPxD (cm) | 42×43.2×65 |
| Akumulatora jauda, mAh | 2500 |
| Trokšņa līmenis | 58 dB |
| Pļaušanas joslas platums | 22 cm |
| Zāles izsviešana | Mulčēšana |
Papildu informācija























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.