| Augstums (universāls) | 7.6 cm |
|---|---|
| Platums (universāls) | 27 cm |
| Dziļums (universāls) | 27 cm |
| Trokšņa līmenis (2021) | 68 dB |
| Preču zīme | Ecovacs |
| Krāsa | Balta |
| Jauda | 96 W |
| Barošanas sistēma | Akumulators/No tīkla |
| Barošanas avota tips | Li-Ion |
| Akumulatora jauda, mAh | 4500 |
| Spriegums (V) | 24 |
| Uzlādes ilgums (h) | 3 |
| Maksimālais lietošanas laiks (min) | 110 |
| Svars (bez iepakojuma) | 7.27 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 8.55 kg |
| Ūdens tvertnes tilpums | 0.8 l |
| EAN | 6970135036363 |
| Vada garums | 5.5 m |
Papildu informācija























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.