| Barošanas veids (dārza tehnika) | Akumulatora |
|---|---|
| Krāsa | Balta/Melna |
| Barošanas avota tips | Li-Ion |
| Pašgājēja funkcija | Ir |
| Pļaušanas joslas platums | 22 cm |
| Akumulatora jauda, mAh | 7500 |
| Spriegums (V) | 37.8 |
| Ieteicamā pļaušanas platība, (m²) | 3000 |
| EAN | 6970135038183 |
| Darbības ilgums (min) | 170 |
| Uzlādes ilgums (h) | 2 |
| Izmēri AxPxD (cm) | 42x43x65 |
| Svars (bez iepakojuma) | 23.8 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 28 kg |
| Trokšņa līmenis | 59 dB |
| Zāles izsviešana | Mulčēšana |
| Pļaušanas augstums (mm) | 30-60 |
| Preču zīme | Ecovacs |
| Tips (dārza tehnikai) | Robots zālespļāvējs |
Papildu informācija
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.