| Tips (dārza tehnikai) | Robots zālespļāvējs |
|---|---|
| Trokšņa līmenis | 59 dB |
| Preču zīme | Ecovacs |
| Barošanas veids (dārza tehnika) | Akumulatora |
| Krāsa | Balta/Melna |
| Barošanas avota tips | Li-Ion |
| Pašgājēja funkcija | Ir |
| Ieteicamā pļaušanas platība, (m²) | 1200 |
| Pļaušanas joslas platums | 22 cm |
| Zāles izsviešana | Mulčēšana |
| EAN | 6970135038169 |
| Svars (bez iepakojuma) | 15.9 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 22 kg |
| Akumulatora jauda, mAh | 5200 |
| Darbības ilgums (min) | 100 |
| Izmēri AxPxD (cm) | 42×43.2×65 |
| Pļaušanas augstums (mm) | 30-80 |
| Uzlādes ilgums (h) | 2 |
Papildu informācija























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.