| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Whirlpool |
| EAN | 8003437614217 |
| Krāsa | Nerūsējoša tērauda |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase | E |
| Ietilpība | |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 263 l |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 187.5 cm |
| Platums | 59.5 cm |
| Dziļums | 63 cm |
| Svars | 69 kg |
| Svars ar iepakojumu | 71 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Elektroniska |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Papildus parametri | |
| Sasaldēšanas jauda kg/24h | 22.5 |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 242 kWh |
| Klimata klase | N |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | C |
| Trokšņa līmenis | 41 dB |
| No frost | Ir |
| Saldētavas klases apzīmējums | **** |
| Aukstuma saglabāšana strāvas zuduma gadījumā (h) | 24 |
| Plauktu veids | Plastikāta atvilknes |
| Atvērto durvju signalizācija | Ir |
Whirlpool UW8 F2Y XBI F2 (UW8F2YXBIF2) No Frost 188cm!
A
↑
G
↑
G
E
499.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 71.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Whirlpool |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā | 242 kWh |
| Energoklase | E |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums | 263 l |
| Platums | 59.5 cm |
| Dziļums | 63 cm |
| Svars | 69 kg |
| Svars ar iepakojumu | 71 kg |
| Augstums | 187.5 cm |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | C |
| Trokšņa līmenis | 41 dB |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 71 kg |
| Klimata klase | N |
| EAN | 8003437614217 |
| Atvērto durvju signalizācija | Ir |
| Vadība | Elektroniska |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | C |
| Trokšņa līmenis (2021) | 41 dB |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 263 l |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā (2021) | 242 kWh |
| Plauktu veids | Plastikāta atvilknes |
| Produkta kods | 869991608490 |
| Augstums (universāls) | 187.5 cm |
| Energoefektivitātes klase (2021) | E |
| Preču zīme | Whirlpool |
| Krāsa | Nerūsējoša tērauda |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Svars (bez iepakojuma) | 69 kg |
| Dziļums (universāls) | 63 cm |
| Platums (universāls) | 59.5 cm |
| Aukstuma saglabāšana strāvas zuduma gadījumā (h) | 24 |
| No frost | Ir |
| Sasaldēšanas jauda kg/24h | 22.5 |
| Saldētavas klases apzīmējums (****) | **** |
| Energoefektivitātes klase | E |

























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.