| EAN | 4260405362363 |
|---|---|
| Nominālā jauda (ģeneratori) | 6000 W |
| Izmēri (cm) | 90×54.5×90.5 |
| ATS izeja | Ir |
| Degvielas veids (ģeneratori) | Dīzeļdegviela |
| Startera tips (ģeneratori) | Elektrisks |
| Preču zīme | Könner & Söhnen |
| Aizsardzības klase | IP23M |
| Dzinēja modelis | KS 520HD-V |
| Trokšņa Līmenis Lpa (7m) / Lwa, dB | 69/94 |
| LED displejs | Spriegums, frekvence, darba stundas |
| Izejošā DC jauda, V/A | 12/8.3 |
| Ģeneratora tips | Parastais (klasiskais) |
| Papildu informācija | Viedā sprieguma stabilizācijas sistēma AVR, Maksimālā/Nominālā jauda (400V) – 7500 W/7000 W |
| Spriegums (V) | 230/400 |
| Kontaktligzdas | 1 x CEE 230 V 32 A, 1 x CEE 400 V 16 A |
| Dzinēja jauda (ZS) | 18.0 |
| Dzinēja tips | Ar dīzeļdegvielu darbināms, viencilindra, 4-taktu, ar gaisa dzesēšanu |
| Degvielas tvertnes tilpums | 20 l |
| Maksimālā strāva (A) | 28.26/13.54 |
| Vidējais darbības laiks (pie 50% jaudas) | 11.1 h |
| Dzinēja cilindra tilpums | 498 cm³ |
| Kartera tilpums | 1.65 l |
| Svars (bez iepakojuma) | 168 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 178 kg |
| Maksimālā jauda (ģeneratori) | 6500 W |
Könner & Söhnen KS-9200HDES 1/3 ATSR
1,735.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Papildu informācija
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.