| Preču zīme | Könner & Söhnen |
|---|---|
| Degvielas veids (ģeneratori) | Benzīns |
| Aizsardzības klase | IP23M |
| Dzinēja tips | Benzīna viencilindra, 4-taktu, ar gaisa dzesēšanu |
| Spriegums (V) | 230 |
| Dzinēja modelis | KS 390 |
| Trokšņa Līmenis Lpa (7m) / Lwa, dB | 70/95 |
| LED displejs | Spriegums, frekvence, darba stundas |
| Izejošā DC jauda, V/A | 12/8.3 |
| Ģeneratora tips | Parastais (klasiskais) |
| Startera tips (ģeneratori) | Manuāls/elektrisks |
| Papildu informācija | Viedā sprieguma stabilizācijas sistēma AVR |
| Kontaktligzdas | 1 x Schuko 230 V, 1 x CEE 230 V 32 A |
| Dzinēja cilindra tilpums | 389 cm³ |
| Kartera tilpums | 1.1 l |
| Svars (bez iepakojuma) | 76.2 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 78.6 kg |
| Maksimālā jauda (ģeneratori) | 5500 W |
| EAN | 4260405361120 |
| Nominālā jauda (ģeneratori) | 5000 W |
| Degvielas tvertnes tilpums | 25 l |
| Izmēri (cm) | 68×54.5×55 |
| Dzinēja jauda (ZS) | 13.0 |
| Maksimālā strāva (A) | 23.91 |
| Vidējais darbības laiks (pie 50% jaudas) | 17 h |
Papildu informācija
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.