| Preču zīme | Haier |
|---|---|
| Produkta kods | 34901771 |
| Iekārtas tips | Iebūvējams |
| Energoefektivitātes klase (2021) | E |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā (2021) | 229 kWh |
| Kopējais tilpums (2021) | 251 l |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 178 l |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 73 l |
| Trokšņa līmenis (2021) | 35 dB |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | B |
| Augstums (universāls) | 177.3 cm |
| Platums (universāls) | 54 cm |
| Dziļums (universāls) | 55 cm |
| Klimata klase | SN-T |
| Sasaldēšanas jauda kg/24h | 6 |
| Saldētavas klases apzīmējums (****) | **** |
| Ātrā sasaldēšana | Ir |
| Ledusskapja veids | Saldētava apakšā |
| No frost | Ir |
| Svars (bez iepakojuma) | 57 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 63 kg |
| EAN | 6901018094408 |
| Ātrā atdzesēšana | Ir |
| Brīvdienu režīms | Ir |
| Divpusējā durvju montāžas iespēja | Ir |
| Plauktu veids | Rūdīta stikla |
| Durvju skaits | 2 |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Vadība | Elektroniska |
| Energoefektivitātes klase | E |
Haier HQE1855BCMW 177cm No Frost
A
↑
G
↑
G
E
550.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/, adrese: Ģerāniju iela 3, Rīga, epasts: atbalsts@serviscentrs.lv, tel.: +371 67 425 232
Papildu informācija
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.