| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Whirlpool |
| EAN | 8003437641534 |
| Krāsa | Melna |
| Tips | Indukcijas ar iebūvētu tvaika nosūcēju |
| Vadība | |
| Vadība | Skārienvadība |
| Vadības panelis | Skārienjūtīgs |
| Papildus parametri | |
| Izmēri (cm) | 3.2x65x51.5 |
| Kopējā jauda | 7.5 kW |
| Sildriņķu skaits | 4 |
| Taimeris | Ir |
| Virsma | Stikla keramikas |
Whirlpool WVH 1065B F KIT Indukcijas ar iebūvētu tvaika nosūcēju!
1,180.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 25.000 kg |
|---|---|
| Virsma | Stikla keramikas |
| Ražotāji | Whirlpool |
| Preču zīme | Whirlpool |
| Produkta kods | 859991660670 |
| EAN | 8003437641534 |
| Tips | Indukcijas ar iebūvētu tvaika nosūcēju |
| Virsma (plīts virsmām) | Stikla keramikas |
| Krāsa | Melna |
| Sildriņķu skaits | 4 |
| Vadība | Skārienvadība |
| Vadības panelis | Skārienjūtīgs |
| Izmēri (cm) | 3.2x65x51.5 |
| Taimeris | Ir |
| Kopējā jauda | 7.5 kW |





























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.