| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Faber |
| EAN | 7612985743303 |
| Krāsa | Melna |
| Tips | Indukcijas ar iebūvētu tvaika nosūcēju |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase | A+++ |
| Vadība | |
| Vadība | Skārienvadība |
| Vadības panelis | Skārienjūtīgs |
| Papildus parametri | |
| Izmēri (cm) | 83×52 |
| Bērnu drošības aizsardzība | Jā |
| Kopējā jauda | 7.4 kW |
| Sildriņķu skaits | 4 |
| Taimeris | Ir |
| Virsma | Elektriskā |
| Apmale | Nav |
Faber Galileo BK Glass NG A830 (340.0594.624)Indukcijas ar iebūvētu tvaika nosūcēju!
A
↑
G
↑
G
A
2,173.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 35.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Faber |
| Virsma | Elektriskā |
| Energoklase | A+++ |
| Tips | Indukcijas ar iebūvētu tvaika nosūcēju |
| Apmale | Nav |
| Virsma (plīts virsmām) | Elektriskā |
| Krāsa | Melna |
| Preču zīme | Faber |
| Energoefektivitātes klase | A+++ |
| Sildriņķu skaits | 4 |
| Vadība | Skārienvadība |
| Vadības panelis | Skārienjūtīgs |
| Izmēri (cm) | 83×52 |
| Taimeris | Ir |
| Kopējā jauda | 7.4 kW |
| Bērnu drošības aizsardzība | True |
| Produkta kods | 340.0594.624 |
| EAN | 7612985743303 |
























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.