| Pamatinformācija | |
| Preču zīme | Candy |
| EAN | 8059019078014 |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Krāsa | Antracīta |
| Enerģijas patēriņš | |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas un žāvēšanas ciklā | D |
| Ietilpība kg | |
| Veļas ietilpība mazgājot | 9 kg |
| Veļas ietilpība mazgājot un žāvējot | 6 kg |
| Izmēri, svars | |
| Augstums | 85 cm |
| Platums | 60 cm |
| Dziļums | 58 cm |
| Svars | 66 kg |
| Svars ar iepakojumu | 68 kg |
| Vadība | |
| Vadība | Elektroniska |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Citi parametri | |
| Programmu skaits | 16 |
| Papildus parametri | |
| Bērnu drošības aizsardzība | Jā |
| Wi-Fi | Ir |
| Apstrāde ar tvaiku | Ir |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | B |
| Atliktās mazgāšanas taimeris | Ir |
Candy ROW 4966DWRR7-S 9kg 58cm Ar žāvētāju!
A
↑
G
↑
G
D
434.00 €
Pieejams noliktavā
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Apraksts
Papildu informācija
| Svars | 68.000 kg |
|---|---|
| Ražotāji | Candy |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas un žāvēšanas ciklā | D |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase | B |
| Svars ar iepakojumu | 68 kg |
| Svars | 66 kg |
| Dziļums | 58 cm |
| Platums | 60 cm |
| Augstums | 85 cm |
| Veļas ietilpība mazgājot un žāvējot | 6 kg |
| Veļas ietilpība mazgājot | 9 kg |
| Preču zīme | Candy |
| Atliktās mazgāšanas taimeris | Ir |
| Programmu skaits | 16 |
| Apstrāde ar tvaiku | Ir |
| Krāsa | Antracīta |
| Iekārtas tips | Brīvstāvošs |
| Veļas mazgājamās mašīnas veids | Ar žāvētāju |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas un žāvēšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | D |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | A |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas un žāvēšanas ciklos (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 308 kWh |
| Platums (universāls) | 60 cm |
| Bērnu drošības aizsardzība | True |
| Dziļums (universāls) | 58 cm |
| Svars (bez iepakojuma) | 66 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 68 kg |
| Elektroniskais displejs | Ir |
| Vadība | Elektroniska |
| Wi-Fi | Ir |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas ciklos (2021) (veļ.m.m.) | 42 kWh |
| Veļas ietilpība mazgājot un žāvējot (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 6 kg |
| Veļas ietilpība mazgājot (2021) (veļ.m.m.) | 9 kg |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas un žāvēšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 86 l |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m.) | 49 l |
| Mazgāšanas un žāvēšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 9:30 |
| Mazgāšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m.) | 3:48 |
| Centrifūgas apgriezieni minūtē | 1400 |
| Centrifūgas energoefektivitātes klase (2021) | B |
| Trokšņa līmenis centrifūgas režīmā (2021) | 76 dB |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | B |
| Produkta kods | 31019871 |
| EAN | 8059019078014 |
| Augstums (universāls) | 85 cm |
| Energoefektivitātes klase | D |



























Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.