| Основная информация | |
| Торговая марка | Кэнди |
| EAN | 8059019078014 |
| Тип устройства | Отдельностоящий |
| Цвет | Антрацит |
| Энергопотребление | |
| Класс энергоэффективности при стирке и сушке | D |
| Вместимость кг | |
| Вместимость стирки | 9 кг |
| Veļas ietilpība mazgājot un žāvējot | 6 кг |
| Размеры, вес | |
| Высота | 85 см |
| Ширина | 60 см |
| Глубина | 58 см |
| Вес | 66 кг |
| Вес с упаковкой | 68 кг |
| Управление | |
| Управление | Электронная |
| Электронный дисплей | Есть |
| Другие параметры | |
| Количество программ | 16 |
| Дополнительные параметры | |
| Защита детской безопасности | Да |
| Wi-Fi | Есть |
| Обработка паром | Есть |
| Класс акустической шумовой эмиссии | B |
| Таймер отложенной стирки | Есть |
Candy ROW 4966DWRR7-S 9 кг 58 см с сушкой!
A
↑
G
↑
G
D
434.00 €
В наличии
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Описание
Характеристики
| Вес | 68.000 кг |
|---|---|
| Производители | Кэнди |
| Класс энергоэффективности при стирке и сушке | D |
| Класс акустической шумовой эмиссии | B |
| Вес с упаковкой | 68 кг |
| Вес | 66 кг |
| Глубина | 58 см |
| Ширина | 60 см |
| Высота | 85 см |
| Вместимость при стирке и сушке | 6 кг |
| Вместимость стирки | 9 кг |
| Торговая марка | Кэнди |
| Таймер отложенной стирки | Есть |
| Количество программ | 16 |
| Обработка паром | Есть |
| Цвет | Антрацит |
| Тип устройства | Отдельностоящий |
| Veļas mazgājamās mašīnas veids | Ar žāvētāju |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas un žāvēšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | D |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | A |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas un žāvēšanas ciklos (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 308 кВт·ч |
| Platums (universāls) | 60 см |
| Защита детской безопасности | True |
| Dziļums (universāls) | 58 см |
| Svars (bez iepakojuma) | 66 кг |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 68 кг |
| Электронный дисплей | Есть |
| Управление | Электронная |
| Wi-Fi | Есть |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas ciklos (2021) (veļ.m.m.) | 42 kWh |
| Veļas ietilpība mazgājot un žāvējot (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 6 кг |
| Veļas ietilpība mazgājot (2021) (veļ.m.m.) | 9 кг |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas un žāvēšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 86 l |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m.) | 49 l |
| Mazgāšanas un žāvēšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 9:30 |
| Mazgāšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m.) | 3:48 |
| Centrifūgas apgriezieni minūtē | 1400 |
| Centrifūgas energoefektivitātes klase (2021) | B |
| Trokšņa līmenis centrifūgas režīmā (2021) | 76 dB |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | B |
| Код продукта | 31019871 |
| EAN | 8059019078014 |
| Augstums (universāls) | 85 см |
| Класс энергоэффективности | D |



























Отзывы
Отзывов пока нет.